Гурток інформатики "Байт" |
Гавриш Володимир АнатолійовичВоробей Нікіта ОлександровичДосягайте успіху разом із намиНевпинним розвитком інформаційних технологій, обчислювальної техніки та необхідністю розширення загального рівня інформаційних знань, полегшення майбутнього професійного рівня вихованця та повноцінної інтеграції в сучасне інформаційне суспільство обумовлена актуальність гуртка інформатики, що діє при ЦДЮТ.На практичних заняттях гуртківці опановують роботу з сучасними програмами, мовами програмування інформаційно-пошуковими системами, вчаться створювати індивідуальні та групові графічні, анімаційні роботи, web-ресурси; знайомляться з будовою та принципом дії сучасної обчислювальної, комунікаційної, мобільної техніки, периферійними пристроями (принтер, сканер тощо), самостійно налагоджують та опановують принципи роботи модемів, операційних систем; вчаться азам фінансово-інформаційних технологій в мережі Internet. У середині ХХ століття наука, а слідом за нею і технології, зробили різкий стрибок вперед. З'явилися перші комп'ютери, телевізійна техніка, перші розробки автоматичних виробничих установок, стали удосконалюватися старі методи виробництва. Сьогодні ми спостерігаємо ще один сплеск НТР-хвилі - з'явилися заводи нового покоління, управління робочим процесом усередині яких можна довірити розумним машинам, задавши їм певну програму. Без інформатики і знань з програмування тут ніяк не обійтися. Інформатика починалася як наука, яка вивчала способи обробки інформації. Перші машини, які здійснювали весь цей «розумовий» процес, були громіздкі і «тихохідні» за мірками сучасних комп'ютерів, однак без них не було б сьогоднішнього рівня прогресу. Інформатика не існує поза комп'ютерними системами, сьогодні вона необхідна у всіх галузях народного господарства, не кажучи про те, що наукові працівники без комп'ютерів та їх аналітичних «здібностей», як без рук - інформація настільки об'ємна і настільки складна, що обробка її старими методами або вручну займе шалену кількість часу. Специфіка додаткової освіти полягає у тому, що вона дає "додаткові" (до школи) знання, які потрібні у застосуванні в звичайному житті. Основні завдання гуртка «Інформатики»: • допомога дітям у вивченні використання комп’ютера як інструменту для роботи в різних галузях діяльності; По закінченню навчання учням видаються сертифікати державного зразка! Запрошуємо на заняття: Гавриш Володимир Анатолійович Вт. 16:00-20:00, Ср. 10:30-12:30, 16:30-18:30, Чт. 16:00-20:00, Пт. 12:30-14:30, 16:30-18:30 Сб. 10:00-16:00, каб. №67 Воробей Нікіта Олександрович Пн. 16:00-18:00, 18:00 - 20:00, Нд. 10:00-12:00, 12:00 - 15:00, каб. №67 2024 На заняттях гуртка
View the embedded image gallery online at:
http://cdut.com.ua/index.php/viddil-tehnichnoyi-tvorchosti-prirodno-naturalistichnoyi-ta-sportivnoyi-roboti/gurtok-informatiki#sigProGalleriae29fcb6357 2023 Уроки лідерства У сучасному світі, де відбувається швидкий розвиток інформаційних технологій, лідером має стати кожен. Про це ви можете дізнатися та навчитися з книги "Уроки лідерства", авторами якої є історик та краєзнавець В. Ф. Почепцов і керівник гуртка інформатики "Байт" В. А. Гавриш. Зі змістом книги можна ознайомитись у бібліотеці Центру дитячої та юнацької творчості, а придбати її можна в книжкових магазинах м. Черкаси. Електронний варіант книги можна завантажити ТУТ. Гурток "Байт" отримав сертифікат від КПІ Учень 8 класу Черкасько спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 17 Юрченко Ігор на відмінно склав кваліфікаційний іспит та отримав сертифікат від Національного технічного університету України (КПІ) з чим його і вітаємо.Ми вдячні всім вихованцям гуртка "Байт" за їхню роботу, творчість та високий рівень володіння інформатикою. Вони є прикладом успішних молодих програмістів, які мають великий потенціал у розвитку сфери технологій.
12 березня 2023 року пройшов XIV міський відкритий конкурс учнівської молоді з інформаційних технологій "Пошуковий бум!". В конкурсі взяли участь команди від більшості шкіл м. Черкаси. Найактивнішими учасниками були команди Черкаської спеціалізованої школи №13 (4 команди), Черкаської гімназії №31 (2 команди) та Черкаської ЗОШ №30, Черкаської ЗОШ №8, Черкаської ЗОШ № 7. Конкур був проведений у двох номінаціях. В першій команди змагалися у швидкості та точності пошуку інформації в мережі Інтернет - номінація "Якісний пошук". В другій - "Створення мультимедійної презентації" учасники створювали презентацію на задану тему. В цьому році темою була "7 березня - Всесвітній день дитячого телебачення і радіомовлення". Таке свято-конкурс проходить щорічно в позашкільному навчальному закладі "Центр дитячої та юнацької творчості м. черкаси", тому запрошуємо всі школи й наступного року взяти участь в цьому конкурсі, бо це насправді свято для школярів. Переможці отримали цінні призи - флеш-карти пам'яті на 32 Гбайт, маніпулятори мишки та кожна школа школа отримала подарунок - книгу "Уроки лідерства" від авторів. В номінації "Якісний пошук" : 1 місце - Даниляка Анастасія (Черкаська спеціалізована школа №13) 2 місце - Береза Діана (Черкаська спеціалізована школа №13) 3 місце - Коваленко Дарія (Черкаська ЗОШ №8) 4 -5 місця - Гречка Ольга та Пашкуй Матвій (Черкаська гімназія №31 та Черкаська спеціалізована школа №13) В номінації "Створення мультимедійної презентації": 1 місце - Коваленко Богдан (Черкаська ЗОШ №7) 2 місце - Пономаренко Марія (Черкаська спеціалізована школа №13) 3 місце - Малий Кіріл (Черкаська спеціалізована школа №13) 4 місце - Гречка Ольга та Ємел'янова Олександра (Черкаська гімназія №31 та Черкаська ЗОШ №8) В командному заліку: 1 місце - команда Черкаської спеціалізованої школи №13 - Береза діана та Пономаренко Марія 2 місце - команда Черкаської спеціалізованої школи №13 - Даниляка Анастасія та Канельська Юлія 3 місце - команда ЗОШ №8 - Коваленко Дарія та Ємел'янова Олександра Бажаємо успіху переможцям!!!
2020
Конкурс "Пошуковий бум 2019" відбувся. Вітаємо переможців!
2018 Обласний конкурс з інформаційних технологій «Користувач ПК» - 2018
ПОШУКОВИЙ БУМ - 2018
РОБОТИ ВИХОВАНЦІВ ГУРТКА https://glowscript.org/#/user/vagavrish/folder/MyPrograms/program/Molecular. |